Lot 215
Henri van Daalhoff (1867-1953)

Boerenerf

gesigneerd 'HA van Daalhoff' (rechtsonder)

olieverf op doek, 41x51 cm (met lijst: 53x63 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80