Lot 204
Jan Pzn. Franken (1896-1977)

Pret op het ijs

gesigneerd 'J. Franken Pzn.' (middenonder)

olieverf op doek, 46x40 cm (met lijst: 58x53 cm)

Conditie: goed, wat afschavingen door de lijst aan de linkerzijde

€ 300,00
€ 400,00
€ 2.800,00

Hamerprijs: € 2.800