Lot 209
Arie Zwart (1903-1981)

'Oude huizen, Bario de la Peña, Ibiza'

gesigneerd 'Zwart' (linksonder); gesigneerd, getiteld en gedateerd '1957' (aan de achterzijde)

olieverf op doek, 70x60 cm (met lijst: 89x80 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550