Lot 214
Henri van Daalhoff (1867-1953)

'De Eerste Wandeling'

gesigneerd 'HA v Daalhoff' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 46x56 cm (met lijst: 66x76 cm)

Conditie: craquelure sterk zichtbaar in donkere pigmenten, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80