Lot 355
Theo van Hoytema (1863-1917)

Bloemen

gesigneerd in de druk 'THoytema' (linksonder); geannoteerd in potlood 'voor Zuster Dunnebier 15. nov. 05. / van Th van Hoytema' (linksonder)

litho op chine, 27x29 cm (met lijst: 45,5x47 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120