Lot 114
Aris Knikker (1887-1962)

Gezicht op een dorpje met een kerkje

gesigneerd 'Aris Knikker' (rechtsonder)

olieverf op doek, 18x23,5 cm (met lijst: 25x31 cm)

Conditie: enkele verfverlies, een punaisegaatje, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90