Lot 110
Frederik Nachtweh (1857-1941) (2x)

Hooischepen en bedrijvigheid aan kade; Gevels aan het water

beide gesigneerd 'FNachtweh' (rechtsonder)

beide aquarel, beide 24,5x31 cm (met lijst: 60x66 cm)

Conditie: vergeeld papier, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160