Lot 101
Georges Baltus (Belgisch, 1874-1967)

Portret van een jonge vrouw

gesigneerd en gedateerd 'Gm Baltus / 1917' (rechtsonder)

pastel, 49x43 cm (met lijst: 71x64 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120