Lot 125
Nicolaas Bastert (1854-1939)

Langs de rivier

gesigneerd 'N. Bastert.' (linksonder)

olieverf op doek, 36,5x62,5 cm (met lijst: 52x77 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, bedoekt, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400