Lot 100
Aurel Naray (Hongaars, 1883-1948)

Meisjesportret

gesigneerd 'Naray' (linksboven)

olieverf op doek, 50x39 cm (met lijst: 65x55 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280