Lot 1528
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Een Duits zilveren bestekgedeelte

Een model met geprofileerde randen met schulprand en op de voorzijde letter B gegraveerd. Bestaande uit 12 taflecouverts met messen, 7 dessertvorken, 9 toetjeslepels, 3 vleesvorken, 12 dessertmessen, een soepdienlepel en een dienlepel met vergulde bak. Koch& Bergfeld, Bremen, met juweliersmerk van Josef Kirscher. Begin 20e eeuw.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100