Lot 2527
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Lot van vijf blauw-wit en Imari borden

18e/19e eeuw, China

Lot van vijf borden, waaronder een geribde blauw-wit bord, floraal decor en een imari bord met centraal een voorstelling van een lotus bloem

D grootste bord 22 cm

Allemaal met defecten, haarlijnen, chipjes, Kangxi bord met een ingelijmde stuk

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 80