Lot 95
Sierk Schröder (1903-2002)

Dagdromen

twee keer gesigneerd en gedateerd 'Sierk Schröder / '62' (links/rechtsonder)

aquarel, 41x34 cm (met lijst: 57x50 cm)

Conditie: vergeeld papier, een punaisegaatje, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90