Lot 2526
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een blauw-wit kom

19e eeuw, China

Een blauw-wit kom gedecoreerd binnen vakwerk met voorstellingen van figuren in een kamer en een rivierlandschap. Gemerkt aan de onderkant met een vier karakter Kangxi merk maar niet van de periode

D 18 cm

Twee haarlijnen, rand beschadigd (mist een stukje), chipjes

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 80