Lot 93
Arjan van Gent (1970)

Zittend model

gesigneerd en gedateerd 'arjan van gent 2012' (linksonder)

gemengde techniek, 35x27,5 cm (met lijst: 51x42 cm)

€ 100,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80