Lot 92
Toegeschreven aan Heinrich Martin Krabbé (1868-1931)

Meisjesportret

olieverf op doek gemaroufleerd op hardboard, 36x33 cm (met lijst: 47x39 cm)

Conditie: craquelé, verschillende retouches/inschilderingen over het werk

€ 80,00
€ 120,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220