Lot 2524
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Drie blauw-wit borden

18e/19e eeuw, China

Drie borden, floraal en landschap decor, imari en blauw-wit

D ca. 25 cm

Rivierlandschap bord gerestaureerd en met barsten, een blauw-wit bord met twee haarlijnen, gelobde bord met een grote chip en vijf haarlijnen

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80