Lot 91
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Zelfportret in atelier

gesigneerd 'Hv Leeuwen' (rechtsonder)

olieverf op board, 35x30 cm (met lijst: 51x45 cm)

Conditie: enkele barstjes, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120