Lot 553
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Johannes Josephus Destrée (1827-1888)

Zeilen op de rivier bij zonsondergang

gesigneerd en gedateerd 'J.J. Destrée. 1880.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x75 cm (met lijst: 85x110 cm)

Conditie: enkele restaurtaties en oppervlaktevuil/vergeelde vernis

€ 1.500,00
€ 2.500,00

Startbod: € 1.000