Lot 1525
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Zes Russische verguld zilveren lepeltjes met emaille

Met traditioneel decor van blauw, wit en rood emaille em gedraaide steel Het emaille op de stelen deels met defect). Meesterteken CK. Kokoshnik, na 1936, naar links, plaats onleesbaar en zolotnik 84. L ca 11 cm

€ 90,00
€ 120,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120