Lot 1523
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Twee zilveren zoutvaten en twee mosterdpotten met blauw glas

Ovaal schuitvormig model op viet klauwpootjes. Rond 1800, merken wat verpoetst, tevens gemerkt met V voor vreemdewerken 1814-1893. Het blauwe glas deels niet origineel en wat beschadigd. Een mosterdpotje bewerkt met guirlandes tussen gecanneleerde pootjes, het deksel met parelrand, 835/1000 en een Engels mosterdpotje, rond en opengewerkt met ovalen en cirkels, maker John Ch. Lowe, 1972. 925/1000.

€ 120,00
€ 140,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100