Lot 1521
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Een zilveren komkommer-saladetang, een dienvorkje, twee lepeltjes

De tang met fijn graveerwerk, maker P. Uriot, Amsterdam, 1851. Een cakeprikker met decor van drie klokjesbloemen op de steel, maker Alex Meijer, Schoonhoven, 1948. Een roomlepel in antieke stijl met voorstelling van een knielende man, gemerkt met pseudokeuren, eind 19e/ begin 20e eeuw. Een suikerschpje met agaten steel, tweede helft 19e eeuw. 835/1000. Hierbij twee pleet vorkjes.

€ 80,00
€ 120,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70