Lot 2521
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Famile rose roomkan

19e eeuw, China

Een famille rose roomkan gedecoreerd met voorstellingen van pioenbloemen, met een hardhouten greep

H 13,5 cm

Barst bij de handel, mogelijk gerestaureerd, zie fotos

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80