Lot 2520
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Lot famile rose, blau-wit en imari borden en kop & schoteltjes

18e/19e eeuw, China

GEdecoreerd met voorstelingen van bloemen en rotsen binnen een tuin

D grootste bord 16,4 cm

Imari kopje beschadigd, bijhorende schoteltje gechipped, blauw-wit bordje met een haarlijn, famile rose bordje beschadigd, overige imari schoteltje met rand chipjes

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 80