Lot 2519
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Lot van dertien borden, blauw-wit en famile rose

18e/19e eeuw, China

Lot van dertien borden waaronder imari, famille rose en blauw-wit, allemaal gedecoreerd met voorstellingen van lotus bloemen en pioenrozen

D ca. 20 cm

Allemaal met defecten, haarlijnen, restauraties, rand chips en schilfers, zie fotos

€ 100,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120