Lot 2541
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Antieke Chinese Yixing theepot

Ca. 19e eeuw, China

Met handvat in de vorm van een tak. Gemerkt op de onderzijde en binnenkant deksel.

L 18 cm, H 9.5 cm

Haarlijn en gebruikssporen. Schilfer aan binnenrand van deksel. Geen restauratie.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 240