Lot 1512
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Een zilveren suikertafeltje

Ovaal geontourneerd en gedreven met putti en voluten, De driepoot rijkelijk bewerkt met voluten en bladwerk. Maker J.B. Beeling, Leeuwarden, 1846-1888. Tevens gemerkt met pseudokeuren. 835/1000. Afm. 13,5x11 x 8 cm.

€ 250,00
€ 350,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200