Lot 66
Indonesian Art Sale | 18 November 2020
Hugo Vilfred Pedersen (Deens, 1870-1959)

Arabische wijk in Surabaya

gesigneerd 'Hugo V P' (rechtsonder)

olieverf op doek, 31x25 cm (met lijst 44x38 cm)

Vergelijk dit werk met een ander werk door Pedersen met een vergelijkbare compositie: 'Street sellers in an eastern town', verkocht bij Christie's, Londen, 22 november 1996, lot 222.

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil.

€ 500,00
€ 700,00