Lot 88
Willem Maris (Jbzn) (1872-1929)

Portret van een jongen in jasje met witte kraag

gesigneerd ''WMaris Jbzn' (linksonder)

aquarel op papier, 48x41 cm (met lijst: 63x55 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200