Lot 2513
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Lotje famile rose

19e eeuw, China

Lot famile rose, waaronder een theepotje, een vaasje en een flesje, gedecoreerd met voorstellingen van figuren

H ca. 11,5 cm

Oortje van theepot beschadigd evenals de deksel, kleine chipje aan de hals van het flesje

€ 100,00
€ 150,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300