Lot 2511
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Balustervormige Kanton vaas

19e eeuw, China

Een fijn geschilderd kanton vaas met voorstellingen van Chinese kostbaarheden, wapens, hof figuren en krijgers

H 27 cm

Deksel beschadigd (ingevulde chip), hals beschadigd, grote barst om de hals heen

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 80