Lot 2510
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Twee blauw-wit vaasjes

19e eeuw, China

Twee blauw-wit vaasjes gedecoreerd met voorstellingen van vertakte lotus bloemen

H 12,5 cm

Een vaasje met beschadigd hals en een voetrand chipje

€ 100,00
€ 150,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90