Lot 2509
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Drie famille rose borden

18e eeuw, China

Midden gedecoreerd met voorstellingen van gestileerde lotus bloem medaillon, randen gedecoreerd met voorstellingen van lotus pioenrozen en vogels

D 27,4 cm

Twee borden gerestaureerd, ingelijmde stukken, een bord met een randchip, haarlijnen, zie fotos

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 80