Lot 2508
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een blauw-wit theepot

Qianlong periode, China

Blauw-wit theepot gedecoreerd met voorstellingen van bloesems

H 11,5 cm

Oortje gelijmd, haarlijn, deksel gerestaureerd en mogelijk niet origineel

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 80