Lot 2507
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Drie Chinees keramiek schaaltjes w.o. celadon

Drie kommetjes, waarbij een schaaltje op voet, blauw wit. Ook een kommetje blauw wit met schelp aan binnenzijde, mogelijk Ming periode en een celadon Longquan kommetje.

Celadon kommetje: D 16.5 cm, H 6 cm

Celadon kom met schilfers langs rand, schaaltje op voet met randschilfers en haarlijn. Ming kommetje met haarlijntjes en bakfout aan voetrand.

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 120