Lot 2506
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Chinees porseleinen bord famille verte

Ca. 1900, China

Tongzhi of Guangxu period, gemerkt met zg. "Endless Knot" Merk (eindeloze knoop). Op voorzijde met caligrafie en decor van bamboe en lingzhi.

D 21.2 cm

Goede conditie, geen beschadigingen of restauratie.

€ 100,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100