Lot 2505
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Chinees porseleinen famille rose vaas

Ca. 1900-30, China

Fraai gedecoreerd rondom met landschap. De onderkant gemerkt met dubbele ring in onderglazuur blauw. Waarschijnlijk Republic period. Haarlijn in bovenrand en een horizontale barst in de buik van de vaas.

H 21.5 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140