Lot 2504
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Gemengd kavel divers Chinees keramiek

18-20ste eeuw, China en japan

Daarbij zes mud figures, drie 19e eeuwse blauw wit kopjes (geen schotels en een met haarlijn), een bord met geschulpte rand, en zes kommetjes.

Bord D 21.5 cm

Bord, een kopje en sommige beeldjes met defecten (de grootste figuur mist een hand en deel van hoed).

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100