Lot 82
Henk Leurs (1890-1956)

Zeilboten op Hollandse plas

gesigneerd 'Henk. Leurs.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst: 79x117 cm)

Tentoonstelling:
-'In de schaduw van de grote stad - Kunstenaars in Rijswijk 1930 - 1970', Museum Rijswijk, 15 februari tot en met 21 april 2014. Opgenomen in de catalogus en afgebeeld op pag. 12.

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350