Lot 77
Franz Courtens (Belgisch, 1850-1943)

Vissershuizen en haventje voor de dijk

gesigneerd 'Franz Courtens' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 48x68 cm)

Conditie: kleine restauratie, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200