Lot 73
Henk Dekker (1897-1957)

Op woelige zee

gesigneerd 'Henk Dekker' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 51x61 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100