Lot 2516
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Grote Chinese dekselpot met Chinese karakters

Ca. begin 20ste eeuw, China

Porseleinen dekselvaas. De deksel gebroken en zwaar gerepareerd. De onderpot met twee schilfers langs bovenrand.

H 26.5 cm, D 23.5 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80