Lot 2517
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Grote Chinese blauw wit dekselvaas

Ca. 19e eeuw, China

Balustervormige dekselvaas. Niet gemerkt. Met floraal motief gedecoreerd.

H 34.5 cm

Stukje uit de bovenrand (missend stukje niet aanwezig). Verder in goede conditie met geen andere beschadigingen of restauratie.

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80