Lot 2518
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Japans imari scheerbekken

Ca. 1700, Japan

Porseleinen scheerbekken. Niet gemerkt. Met antiek ophangsysteem. Het verguldsel grotendeels versleten maar geen schilfers of haarlijnen en geen restauratie.

L 27 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240