Lot 337
Oene Romkes de Jongh (1812-1896)

Straatgezicht

gesigneerd 'OR de Jongh f.' (linksonder)

olieverf op doek, 67x54 cm (met lijst: 77x63,5 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475