Lot 80
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Winterse molen bij avond

gesigneerd 'H v Leeuwen. v.o.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 99x118 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650