Lot 232
Frans Meijers (1902-1986)

Boten aan een Amsterdamse gracht

gesigneerd 'Frans Meijers' (rechtsonder)

olieverf op doek, 35x40 cm (met lijst: 47x53 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, enkele licht craquelé, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100