Lot 71
Simon Maris (1873-1935)

Bosgezicht

gesigneerd 'Simon Maris' (rechtsonder)

aquarel, 24,5x34,5 cm (met lijst: 43x53 cm)

Tentoonstelling:
-Maris Tentoonstelling, 12 september t/m 11 oktober 1942 „Arti & Amicitiae”, Rokin - Amsterdam, no. 57 (label op de achterzijde)

Conditie: enkele bruine vlekjes, vergeeld papier, verder goed

€ 150,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80