Lot 117
Hollandse School (begin 19de eeuw)

Tolhuis op het platteland

gesigneerd met initialen PG (linksonder)

olieverf op paneel, 25x29,5 cm (met lijst: 33x37 cm)

Conditie: vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180