Lot 106
Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903)

Bootjes aan het rivier

gesigneerd en geannoteerd (op de achterzijde)

aquarel, 5,5x9 cm (met lijst: 18x23 cm)

Conditie: vergeeld papier, verder goed

€ 150,00
€ 200,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400